Series
Ratings
145- 하트페어링Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5