Series
Ratings
250- SkinsRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 1.5- Stand up!!Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- My HusbandRated ★ 1.5
Into the White NightRated ★ 2.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 1.5
Lunch QueenRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0