Series
Ratings
179
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 2.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0