Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 0.5
GleeRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 0.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 4.0