Series
Ratings
50
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 1.5
The King and IRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0