Movies
Ratings
373- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0