Series
Ratings
48
The Strongest Magician in the Demon Lord's Army Was a HumanRated ★ 2.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 2.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.0
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love is Hard for Otaku OADRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5
Goblin Slayer ⅡRated ★ 3.0
Viral HitRated ★ 3.5
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 4.0