Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0