Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Our MovieRated ★ 4.5
The VeilRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5