Series
Ratings
44
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 2.5- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.5