Titles you rated
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 5.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 1.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.5- HyperventilationRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- American Hustle LifeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 3.5