Movies
Ratings
350
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Come, Come, Come UpwardRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5- GilsodomRated ★ 3.5
About EndlessnessRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Mismatched NoseRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
MandalaRated ★ 4.0