Series
Ratings
183
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Glass HeartRated ★ 2.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Beach BoysRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5