Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0