Movies
Ratings
164
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DevotionRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5