Movies
Ratings
30
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0