Series
Ratings
262- Pita-TenRated ★ 3.0
- Di Gi CharatRated ★ 1.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Space JungleRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
New Fist of the North Star: The Cursed CityRated ★ 2.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.0
- 쿵야쿵야Rated ★ 1.0
- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 2.5
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 2.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0