Movies
Ratings
28
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0