Series
Ratings
350
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Secrets of the WhalesRated ★ 5.0
Whales and IRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Elite Season 6Rated ★ 1.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Elite Season 5Rated ★ 2.0