Movies
Ratings
133
AladdinRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5