Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5