Movies
Ratings
938
The Last BlossomRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0