Series
Ratings
17- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5