Series
Ratings
14
Guardians of the DafengRated ★ 4.5
The Imperial Doctress.Rated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Sword Snow StrideRated ★ 4.5
Jun Jiu LingRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Heroic HusbandRated ★ 4.0
Rebirth For YouRated ★ 4.5
Legend of AwakeningRated ★ 3.0
Legend of Fu YaoRated ★ 4.5
Hanguge Banhada-GukjebubuRated ★ 4.0
The legend of FeiRated ★ 3.5
The Legend of ChusenRated ★ 4.5
Ever Night 2Rated ★ 4.0