Series
Ratings
28
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0