Movies
Ratings
462
Project Hail MaryRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.0