Series
Ratings
60
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Graveyard KitaroRated ★ 3.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0