Series
Ratings
616
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5- Ready or Not: TexasRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Story of Pearl GirlRated ★ 1.0
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0