Movies
Ratings
1146
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0