Series
Ratings
27
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0