Series
Ratings
773
The Judge ReturnsRated ★ 2.0- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 2.5
- Pro BonoRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- No Next LifeRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.0- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 2.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
My Troublesome StarRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 3.0