Series
Ratings
192
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5