Series
Ratings
51
The Art of SarahRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0