Series
Ratings
45
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5