Movies
Ratings
143
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0