Series
Ratings
21
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Lucifer Season 6Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Lucifer Season 5Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5