Series
Ratings
76
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
When the Street Lights Go OnRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0- A Woman Who Swallowed the SunRated ★ 1.0
Backstreet RookieRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 1.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.5- BernardRated ★ 3.5
Harem Camp!Rated ★ 1.5