Movies
Ratings
849
BugoniaRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 3.0