Movies
Ratings
89
IdaRated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0