Series
Ratings
359
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! WGPRated ★ 4.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Explicit InnocenceRated ★ 2.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.5