Series
Ratings
12
Beyond EvilRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0