Series
Ratings
13
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5