Movies
Ratings
26
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0