Series
Ratings
642
Alien: EarthRated ★ 2.0
Shine on MeRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 1.0- Flowers for AlgernonRated ★ 2.5
- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 2.5
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 1.5
Sumika SumireRated ★ 2.5
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 3.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 2.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
The Date of MarriageRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 2.0
Sniper ButterflyRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5