Movies
Ratings
162
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5