Series
Ratings
38
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5