Titles you rated
Shonen MaidRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0- One Week FriendsRated ★ 2.5
Thunder Cloud Rain StormRated ★ 2.0
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
A Terrified Teacher at Ghoul School!Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0