Movies
Ratings
1118
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Les CousinsRated ★ 4.0
The Third ManRated ★ 4.0
L'homme atlantiqueRated ★ 3.5
The AlphabetRated ★ 2.5
SexRated ★ 4.0
In-I in MotionRated ★ 3.5
Arabian NightsRated ★ 4.0
The SeaRated ★ 3.5- Flim FlamRated ★ 2.5
- Souls of FoutaRated ★ 2.5
- Henry is a Girl Who Likes to SleepRated ★ 3.0
Queen at SeaRated ★ 4.0
My Wife CriesRated ★ 3.0
The Day She ReturnsRated ★ 4.5
BallastRated ★ 4.0- In vitroRated ★ 3.5
In the Future They Ate from the Finest PorcelainRated ★ 3.0
The Third GenerationRated ★ 3.5
The ABC of LoveRated ★ 3.0