Movies
Ratings
246
SeaspiracyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 5.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
Ode to the GooseRated ★ 3.0