Movies
Ratings
71
The ChaserRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Sarah's KeyRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5